Dünyamız Izlenimler HHSO ve Getirdikleri Linkler Iletisim
 

Okuyan Şehir SAKARYA

Sakarya, milat öncesi uygarlıklar döneminden Osmanlı Devleti’ne, Osmanlı’dan Cumhuriyet’e uzanan tarih çizgisinde, Anadolu’ya renk veren kültürlerin birleştiği, 19. yüzyılda başlayan göçlerle, Kafkaslardan ve Balkanlardan gelen toplulukların oluşturduğu ve bu kültürlerin barış içinde yaşadığı bir ildir.


 Ayla ÇINAROĞLU

Kitaplarında çocuklara; nesnelere, onları geometrik biçimlere yerleştirerek bakmayı ve bu yolla resimlemeyi kolay ve eğlenceli bir uğraş olarak benimsetmeyi, ayrıca resimlemede farklı bir estetik görüş sergilemeyi amaçlıyor
 Mavisel YENER

Samanyolu gökyüzünde ışıldarken atmosfere göktaşları giriverdi. Yıldız kaydı, dedim. Dilekler tuttum çocuklarla birlikte. Onların dileği bir an önce büyümekti, benimkisi de onların muratlarına ermesi. Sevinçle, sağlıkla, öykülerle, şiirlerle, masallarla, ezgilerle, kırlangıç sesleriyle, ışıkla, mavilikle MERHABA!


Aytul AKAL

"Okumanın Büyüsü"

"The Magic of Reading"


 Aysel GÜRMEN

Çocuklarla yaptığı edebiyat söyleşileriyle, toplumumuza okur kazandırmayı amaçlarken, öykülerinde esprili ve eğlenceli anlatım ön plana çıkarken, temelde eğitici ve öğretici olma özellikleri dikkati çekiyor. "Selen'in Öyküleri" dizisinde yayımlanan on iki kitabı bu nedenle hem çocuklar, hem de anne babalar tarafından zevkle okunuyor.Çocuk Yazını Grubu Üyelerine duyuru:

 

'Hani Her Şey Oyundu' derlememiz adına düzenlenen web sitemizde link

vermek isteyen üyelerimiz, banner değişim programına girerek aşagıdaki bannerlerden

birini kendi sitelerine yerleştirdikten sonra, gerekli bilgi, tanıtım, ya da sloganlarını

içeren bir ileti ile istekte bulunabilirler.

 

Grubumuzda geniş duyuru yapılmıştır. Daha fazla bilgi için    

 

©2007-2008 Hani Her Şey Oyundu. Tasarım ve uygulama:ERC